WWE Smack-Down Tna Rpg
www.wrestling-tr-rpg.yetkinforum.net
Buraya Geçiyoruz Karakter Kapın
WWE Smack-Down Tna Rpg
www.wrestling-tr-rpg.yetkinforum.net
Buraya Geçiyoruz Karakter Kapın
WWE Smack-Down Tna Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Smack-Down Tna Rpg

WWe Smack-Down Gerçek Rpg burada . Güreşçiler Divalar Ve daha birçok kişi burada

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Matt Hardy Raw Debut

4 posters
YazarMesaj
Matt Hardy
Acemi Star
Acemi Star
Matt Hardy

Yararlılık : 1

Matt Hardy Raw Debut Empty
MesajKonu: Matt Hardy Raw Debut   Matt Hardy Raw Debut Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 5:35 pm

Evet Raw'dayım Herkez Raw'a Gelmemin Sebebini Kardeşim Jeff Hardy Olduğunu Sanıyor Fakat Yanılıyorlar Ben Buraya Ne Jeff İçin Nede Bir Başkası İçin Gelmedim En İyi Olmak İçin Geldim ! Karşıma Kim Çıkarsa Buna Jeff'de Dahil en İyi Olmak İçin Onu Yenicem Raw Artık Benim Şovum ! Eğer Karşıma Çıkabilecek Biri Varsa Eğer Şimdi Çıkabilir !
Sting
Admin
Sting

MesajKonu: Geri: Matt Hardy Raw Debut   Matt Hardy Raw Debut Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 6:21 pm

Bir Anda Slay ME Duyulur Ve Sting Mattin Azına Bir Yumruk Çakar Ve Scorpion DeathDrop Çakar Ve Ringin Merdiveninin Arasına Ayağını Sıkıştırır Ve Tekmeler Ardından Sopayla Kafasına 4,5 Kez Vurur Ve SAndalye Getirir Sandalyeyle Kafasına Vurmaya Başlar Ve SAndalyeyi Ayağına Bağlar Scorpion DeathLock Bağlar !!! Ve Sedye İle Gelirler Ancak Sting Onları Korkutur Sedyeyi Alır Ve Kurar Sonra Kafasına Sandalye Geçirir Arkadan Tutar ve Scorpion DeathDrop Yapar Sedye Kırılır 6 Hakem Gelir Ama Sting Durmaz Sopayla Hakeme Saldırır Ve Matt SAkattır Artık Ayağa Kalkamaz Duruma Gelir Ambulans Gelir Ve Matti Götürürler Sting Eline Mikrofon Alır Ve;Şimdi Çıkabilir Dedin Bende Çıkdım !''! Der Ve Gider !
HBK
Karizmatik Star .!
Karizmatik Star .!
HBK

Güreşçi Sayfası
Kemerler: Yok!
Başarıları:

MesajKonu: Geri: Matt Hardy Raw Debut   Matt Hardy Raw Debut Icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 12:18 am

Ardından Sex Boy ile .! HBK gelir =) Matt Olanlari gördün .! Der Burda senden önce Sting ve HBK var .! Zavalli der .!
Triple H
Acemi Star
Acemi Star
Triple H

MesajKonu: Geri: Matt Hardy Raw Debut   Matt Hardy Raw Debut Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 12:47 pm

The Game çalar ve hiç beklenmedik bi isim gelir Triple H
Hey durun bir dakika ben bi süre ringleerde görünmedim sakatlığımdan dolayı ama artık döndüm der .!
Burası RAW matt elini kolunu sallayarak giremessin bu şova.!
Benim bi önerim var benimle bir draft maçı yap eğer kazanırsan RAWA girebilirsin eğer kaybedersen ki kaybedeceksin RAWA falan giremessin.! der ve gülümser.... Ve cevabı bekler .!!!

Matt Hardy Raw Debut
1 sayfadaki 1 sayfası