WWE Smack-Down Tna Rpg
www.wrestling-tr-rpg.yetkinforum.net
Buraya Geçiyoruz Karakter Kapın
WWE Smack-Down Tna Rpg
www.wrestling-tr-rpg.yetkinforum.net
Buraya Geçiyoruz Karakter Kapın
WWE Smack-Down Tna Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Smack-Down Tna Rpg

WWe Smack-Down Gerçek Rpg burada . Güreşçiler Divalar Ve daha birçok kişi burada

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sexy Boy dan ilk uyari .!

3 posters
YazarMesaj
HBK
Karizmatik Star .!
Karizmatik Star .!
HBK

Yararlılık : 1

Güreşçi Sayfası
Kemerler: Yok!
Başarıları:

Sexy Boy dan ilk uyari .! Empty
MesajKonu: Sexy Boy dan ilk uyari .!   Sexy Boy dan ilk uyari .! Icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 12:22 am

HBK wrestlemania 23 deki gibi Ringe helikopter ile gelir ..! Ve mikrofonu alir .!

Hey Cena Sen Cok artistlik yapmaya abslaidn .! Adam ol .! Gel ve derdin neyse benimle yüzleş der.! ve bekler
Sting
Admin
Sting

MesajKonu: Geri: Sexy Boy dan ilk uyari .!   Sexy Boy dan ilk uyari .! Icon_minitimePaz Mayıs 16, 2010 10:07 am

O ANda Slay Me Duyulur Sting Gelir Ama Saldırmaz !! (Çoğu Zaman Saldırırdım Ama Very Happy) Ve Derki:

Cena HBK'den Korktuğun Belli...

Ama Eğer Bana Bulaşırsan Sanada Mattdan DAha Kötüsü Olur !

der ve Slay Me İle Gider
HBK
Karizmatik Star .!
Karizmatik Star .!
HBK

Güreşçi Sayfası
Başarıları:

MesajKonu: Geri: Sexy Boy dan ilk uyari .!   Sexy Boy dan ilk uyari .! Icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 7:56 pm

Heyy Sting .! Ben mi Cena dan Korkucam .! .! Haha güldürme beni .! Sana saldırmam .! Fakat wwe kemeri için karşima cikarsan seni tanımam .!.!
Sting
Admin
Sting

MesajKonu: Geri: Sexy Boy dan ilk uyari .!   Sexy Boy dan ilk uyari .! Icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 8:11 pm

OO Hbk Bana Laf Yetiştiriyo Oysa Maçda Olsaydık Sexy Boy Felan Dinlemez SCORPİON DEATHLOCKUN TADINA BAKARDIN ! Der !
HBK
Karizmatik Star .!
Karizmatik Star .!
HBK

Güreşçi Sayfası
Başarıları:

MesajKonu: Geri: Sexy Boy dan ilk uyari .!   Sexy Boy dan ilk uyari .! Icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 8:13 pm

Hey Macımız olsaydi sting .! Agzına kunduruayla Sweet Chin Music 'i koyardim Very Happy
Sting
Admin
Sting

MesajKonu: Geri: Sexy Boy dan ilk uyari .!   Sexy Boy dan ilk uyari .! Icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 8:23 pm

Ooo Çok Korktum Dizlerim Titremeye Başladı Uuuu Tırnaklarım Dondu ! Eheh HBK Seni Gerçekten Yenebilirim Ve Bunun İçin Hazırım İstersen... Der Ve Bir Closthine Çakar Ardından Scorpion DeathDrop ve Merdiven Getirir Kafasını Sıkıştırır Ve Sopayla Vurur !! Bacaklarını Ring Merdivenine Dolar ve Tekme Atar Kafasına Sopayla Vurur Ve Bir İple Boğazını Sıkar Direğe Bağlar Ve Gövdesine Sopayla Vurur Ve HBK'nin Kolunu Kanatır Ve Bir çubuk Alır Çubuğu Kana Sokar Ve Gövdesine Bir Akrep Çizer Ve Azından KAn Gelinceye Kadar Döver SOnra Hastanelik Olur...

{Bu Akşam Saat 22:00 a Kadar Hastanedesin !!]
HBK
Karizmatik Star .!
Karizmatik Star .!
HBK

Güreşçi Sayfası
Başarıları:

MesajKonu: Geri: Sexy Boy dan ilk uyari .!   Sexy Boy dan ilk uyari .! Icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 8:28 pm

Hastane daha acilmadi bebeqim Very Happy:D Olmas .!

Hbk belli bir süre sonra kalkar ve eline mikrofonu alir .!

Hey seni zavallı sting sen işte sadece bunu yapabiliyosun .! Millete Hazır olmadiği anda kadin gbi saldiriosun .!
Sting
Admin
Sting

MesajKonu: Geri: Sexy Boy dan ilk uyari .!   Sexy Boy dan ilk uyari .! Icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 8:30 pm

O Zaman... Bir Maça ne Dersin ?? Maçlarda Yeniyorum Ama Bunu O Koca G*tünüze Yediremiyorsunuz KRAL BENİM !
HBK
Karizmatik Star .!
Karizmatik Star .!
HBK

Güreşçi Sayfası
Başarıları:

MesajKonu: Geri: Sexy Boy dan ilk uyari .!   Sexy Boy dan ilk uyari .! Icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 8:44 pm

Tm Maç bu Carsamba olsun =) Birbirimizle oynayalim amq Very Happy Ben yenersem Boyani Cikarcan Sen yenersen =) İsttedgin bişey ?
John Cena
Egitim Gören Star.!
Egitim Gören Star.!
John Cena

Güreşçi Sayfası
Başarıları:

MesajKonu: Geri: Sexy Boy dan ilk uyari .!   Sexy Boy dan ilk uyari .! Icon_minitimePtsi Mayıs 17, 2010 9:15 pm

My time is now duyulur Hey o bana senden korkuyo demedimi diye sorar Hem ben artistlendiğimi pek göremedim ama seni maçta yenicem der ve gider

Sexy Boy dan ilk uyari .!
1 sayfadaki 1 sayfası