WWE Smack-Down Tna Rpg
www.wrestling-tr-rpg.yetkinforum.net
Buraya Geçiyoruz Karakter Kapın
WWE Smack-Down Tna Rpg
www.wrestling-tr-rpg.yetkinforum.net
Buraya Geçiyoruz Karakter Kapın
WWE Smack-Down Tna Rpg
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WWE Smack-Down Tna Rpg

WWe Smack-Down Gerçek Rpg burada . Güreşçiler Divalar Ve daha birçok kişi burada

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Shawn Michaels Ringde

+3
Jeff Hardy
ReyMysterio
HBK
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
HBK
Karizmatik Star .!
Karizmatik Star .!
HBK

Yararlılık : 1

Güreşçi Sayfası
Kemerler: Yok!
Başarıları:

Shawn Michaels Ringde Empty
MesajKonu: Shawn Michaels Ringde   Shawn Michaels Ringde Icon_minitimeSalı Mayıs 11, 2010 10:29 am

Sexy Boy Duyulur Shawn Michaels Dans Ederek İlerler .! Ringin İçine Girer ve O Muhteşem Bacak Acma Hareketini Yapar Kaslarını Gösterir ve Arkadan Hawai Fişek ler Paylar .!.!::!!

Ve Bir Mikrofon Alır .!

Merhaba Baylar ve Bayanlar .!

Bildiğiniz Gibi Smackdown Dayım .! Ve Suanda Beni zorlayacak Pek Kişi yok gibi .!
Randy Orton Hah ? güldürmeyin beni Onun saçma R K O denilen Sacma Hareketi .d.d

Ve Jeff Hardy .! Jeff Sana Gelince .! Ladder vea Extreme Rules lerde iyi olabilrsin Ama BENDEN SONRA .! Der ve Güler .!

Ben Bundan Sonra HEEL 'ım .!
HBK
Karizmatik Star .!
Karizmatik Star .!
HBK

Güreşçi Sayfası
Başarıları:

MesajKonu: Geri: Shawn Michaels Ringde   Shawn Michaels Ringde Icon_minitimeSalı Mayıs 11, 2010 4:11 pm

Shawn Michaels Hah Hah Hah die Güler ve .! Eliyle Rey mysterio nun Boyunu Gösterir .! Sen Mi .d Güldürme beni der .! Ve Yüzünü Ciddi bir Hal kaplar ve DX in ünlü hareketi Suck İT 'i yapar .! Ve Güler
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Shawn Michaels Ringde   Shawn Michaels Ringde Icon_minitimeSalı Mayıs 11, 2010 4:34 pm

O Da Nee.Stone Cold Gelir Ve Konuşur:
-Hey Hey Hey.HBK,Buraya Kavga Çıkarma'ya Gelmedim.Ama Seni Zorlayan 1 Kişi Olabilir.O Da Benim.Kii Bu Kavga Çıkaracağımız Anlamına Gelmez.Ben De Heel'im.Dost Olabiliriz ' Der.Ve Rey Mysterio'ya Orta Parmağını Gösterip Bir Stunner Yapar.Ve HBK'nin Cevabını Bekler.
ReyMysterio
Acemi Star
Acemi Star
ReyMysterio

Güreşçi Sayfası
Başarıları:

MesajKonu: Geri: Shawn Michaels Ringde   Shawn Michaels Ringde Icon_minitimeSalı Mayıs 11, 2010 4:38 pm

rey mysterio bir bulldog çeker stone cold a ve kendini birşey sanma moruk der ve sana gelince hbk der ağlara atar ve 619 çerek ve gider
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Shawn Michaels Ringde   Shawn Michaels Ringde Icon_minitimeSalı Mayıs 11, 2010 4:46 pm

Stone Cold Yakalar.Onu Tutar Ringê Getirir.Ardından Bir Million Dollar Dream.Ardından HBK Tutar Bir SCM.Stone Tutar Bir Stunner.HBK Bir Elbow Drop.Stone Cold Yine HBK'nin Cvabını Bkler.
HBK
Karizmatik Star .!
Karizmatik Star .!
HBK

Güreşçi Sayfası
Başarıları:

MesajKonu: Geri: Shawn Michaels Ringde   Shawn Michaels Ringde Icon_minitimeSalı Mayıs 11, 2010 4:51 pm

Stone Cold Sen beni Yönlendiremessin .!

HBK 619 yedikden sonra Kendini Toparlar ve Jimnastik Kalkış yapar kalkar .! Ve Stone Cold ile El sıkışırlar .! Ardından Stone Cold'a ringin dışına cık der ve .! Rey Mysterio ile yalnız kalır Rey mysterio Yu işaret parmağı ile Gösterir sonra .! undertaker'in Boğaz Kesme Hareketini Yapar .! Ve Seni Burda Döwmeyeceğim Senin Yere Yakın Kelleni .! Maç larda Uçuracağım Der .!
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Shawn Michaels Ringde   Shawn Michaels Ringde Icon_minitimeSalı Mayıs 11, 2010 5:03 pm

Dost Muyuz ?
HBK
Karizmatik Star .!
Karizmatik Star .!
HBK

Güreşçi Sayfası
Başarıları:

MesajKonu: Geri: Shawn Michaels Ringde   Shawn Michaels Ringde Icon_minitimeSalı Mayıs 11, 2010 5:45 pm

Evet .! Karşıma Cikmadigin Sürece .!
Jeff Hardy
Raw GM
Raw GM
Jeff Hardy

Güreşçi Sayfası
Başarıları:

MesajKonu: Geri: Shawn Michaels Ringde   Shawn Michaels Ringde Icon_minitimeSalı Mayıs 11, 2010 7:42 pm

Ardından Jeff'in müzigi duyulur .! Rey tek kalmıstır .! Bunu goren Jeff , Rey'e saldırır .! Rey halsiz yerde yatarken HBK'nin arkasından :

BURDA SADECE SEN YOKSUN ! 'der
ve gider ..
Cm Punk
Egitim Gören Star.!
Egitim Gören Star.!
Cm Punk

Güreşçi Sayfası
Başarıları:

MesajKonu: Geri: Shawn Michaels Ringde   Shawn Michaels Ringde Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 12:43 pm

hey hey jeff sen ancak böyle zavallı kişilere saldırırsın ne denli korkak olduğunu biliyoruz der ve gider
Jeff Hardy
Raw GM
Raw GM
Jeff Hardy

Güreşçi Sayfası
Başarıları:

MesajKonu: Geri: Shawn Michaels Ringde   Shawn Michaels Ringde Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 2:17 pm

Cm Punk Giderken Jeff Arkasından Kosar Soyunma Odasında Punk'u Sıkıstırır ve Yumruklar .! Punk'un Ağzından Kanlar Gelmektedir ..!!

- Hey PUNK ..!! Yanlış Adama BU-LAŞ-TIN ..!
Cm Punk
Egitim Gören Star.!
Egitim Gören Star.!
Cm Punk

Güreşçi Sayfası
Başarıları:

MesajKonu: Geri: Shawn Michaels Ringde   Shawn Michaels Ringde Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 2:19 pm

ve cm punk kalkar eline balyoz alır ve jeffe vurur sonra alır goto sleep çeker tüm güreşçiler onları ayırmaya çalışmaktadır
Jeff Hardy
Raw GM
Raw GM
Jeff Hardy

Güreşçi Sayfası
Başarıları:

MesajKonu: Geri: Shawn Michaels Ringde   Shawn Michaels Ringde Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 2:21 pm

Hakemler Dahil .d .d
Cm Punk
Egitim Gören Star.!
Egitim Gören Star.!
Cm Punk

Güreşçi Sayfası
Başarıları:

MesajKonu: Geri: Shawn Michaels Ringde   Shawn Michaels Ringde Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 2:21 pm

xD ddd
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Shawn Michaels Ringde   Shawn Michaels Ringde Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 4:17 pm

O Sırada Bret Hart Gelir Ve
HBK Seni Zorlayacak Birinin Olmadığını Düşünmen Çok Yanlış ''HAHAHAH'' Bildiğin Gibi Seni Yendim Ve Bu Senin De Zorlanabileceğini Gösterir Ve HBK'yi Beklemeye Başlar
Cm Punk
Egitim Gören Star.!
Egitim Gören Star.!
Cm Punk

Güreşçi Sayfası
Başarıları:

MesajKonu: Geri: Shawn Michaels Ringde   Shawn Michaels Ringde Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 4:19 pm

hey moruk çok havalanma seni mezara tıkacağım !
John Morrison
Acemi Star
Acemi Star
John Morrison

MesajKonu: Geri: Shawn Michaels Ringde   Shawn Michaels Ringde Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 4:29 pm

Ardından John Morrison gelir ve HBK'e Der ki :

-Sadece kendin hariç kimseyi önemsemiyorsun.Yazık daha rakibinin kim olduğunu bilmiyorsun! Der ve Müziği Çalarak Gider...
Sting
Admin
Sting

MesajKonu: Geri: Shawn Michaels Ringde   Shawn Michaels Ringde Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 4:43 pm

O Anda Slay Me Duyulur Ve Jeffin Yanına Giderek Bir Stinger SpLash Çeker Ve Morrison Giderken BOynundan Tutup Yere Yapıştırır Ve Scorpion DeathLock Bağlar Ve Gider
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Shawn Michaels Ringde   Shawn Michaels Ringde Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 6:38 pm

Bret Yuppi Sting Bana Dalmadı(Very Happy)Ama Senle Görüşcez HBK deyip gider
HBK
Karizmatik Star .!
Karizmatik Star .!
HBK

Güreşçi Sayfası
Başarıları:

MesajKonu: Geri: Shawn Michaels Ringde   Shawn Michaels Ringde Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 10:40 pm

HBK cok sinirlenmiştr .! Bret Hart ı Soyunma odasında yakalar ve Sana bişey dicem yüzüme bak der .! Bir adım geriler ve Sweet Chin Music .d Sonra bir sandalye getirir bret'in kafasina geçirir.! Kanayana kadar sonra onu camdan aşşa atar =) Sonra koşarak Jeff'e yardıma gider giderken Kendi dolabından .! Dikenli sopasını alır Ve koşar Cm Punk a yumruk atar sonra Dikenli sopayi Ayagina bağlar ve .! Sweet Chin Music for Cm Punk .! Cok sinirlenmiştir . ve Mikrofonu alır koşarak ringe gelir .! Hey Morrison .! Şimdilik kaçtın ama birdaha elimden kurtulamazsın En büyük ve en güçlü benim Jeff Bnnim Tag ARkadaşım .! Bulaşmayn ona Sting .! Sana gelince .! Karşıma çıkma der
John Cena
Egitim Gören Star.!
Egitim Gören Star.!
John Cena

Güreşçi Sayfası
Başarıları:

MesajKonu: Geri: Shawn Michaels Ringde   Shawn Michaels Ringde Icon_minitimeCuma Mayıs 14, 2010 10:52 pm

My Time İs now çalar cena gelir konuşur
sen biz hakaretmi ediyosun bilmiyorum ama seni zorlicak pek kişi yok dedin o pek kişinin arasında bende varım diye sayıyorum Bu arada sana bir tavvsiye ringden git yoksa herkes sana dalıcak der ve sandalye çıkartır ve oturur
Cm Punk
Egitim Gören Star.!
Egitim Gören Star.!
Cm Punk

Güreşçi Sayfası
Başarıları:

MesajKonu: Geri: Shawn Michaels Ringde   Shawn Michaels Ringde Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 7:24 am

ve cm punk gelir elinde tıraş makinesesiyle gelir shawn michaelsa hey sexy boy saçın gidince acaba nasıl hissetceksin der ve sahaya girip sandalyeyle vurup go to sleeep çeker ve mikrofonu alır şöyle der şimdi senin saçını kesseydim zevki çıkmazdı senin saçını sonra keseceğim
HBK
Karizmatik Star .!
Karizmatik Star .!
HBK

Güreşçi Sayfası
Başarıları:

MesajKonu: Geri: Shawn Michaels Ringde   Shawn Michaels Ringde Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 9:26 am

Cm punk böle normal Feud larda kesemessin .! Özel maçlar var istek bulun de HBk ile saç kesme maçi istiorum de kazanirsan Very Happy Gelriim ringe kesersin .!

HBK .! Seyirciler arasından geri döner .! Sizi böyle döwmekden bıkdım usandım .! Size bir maç öneriyorum

HBK & Sting & Jeff vs Cm Punk & Morrison & Bret Hart
??[b]
Cm Punk
Egitim Gören Star.!
Egitim Gören Star.!
Cm Punk

Güreşçi Sayfası
Başarıları:

MesajKonu: Geri: Shawn Michaels Ringde   Shawn Michaels Ringde Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 9:32 am

bana uyar !
Cm Punk
Egitim Gören Star.!
Egitim Gören Star.!
Cm Punk

Güreşçi Sayfası
Başarıları:

MesajKonu: Geri: Shawn Michaels Ringde   Shawn Michaels Ringde Icon_minitimeC.tesi Mayıs 15, 2010 9:32 am

ama morrison bizden olmazsa sevinirim

Shawn Michaels Ringde
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Big Show Ringde..!!